top of page

Telsiz Ortodonti

Alignerlar - Invısalign

Gelişmiş yazılım ve dişlerinizin 3D dijital modelleri ile tasarlanan bir dizi şeffaf plak, dişlerinizin çapraşıklıklarının giderilmesini, dişsel bozuklukların düzeltilmesini sağlar.

invisalign nedir? telsiz ortodonti tedavisi nasıl yapılır

Telsiz Ortodonti - invisalign

Gelişmiş yazılım ve dişlerinizin 3D dijital modelleri ile tasarlanan bir dizi şeffaf plak, dişlerinizin çapraşıklıklarının giderilmesini, dişsel bozuklukların düzeltilmesini sağlar.

 

Tel, metal, yay veya lastik bant içermeyen tedavide, plaklar yoluyla dişlerinizi nazikçe yerine oturtur.

 

Her bir plak ile belirli dişler üzerindeki kademeli baskı, daha az konforlu ve daha kısa tedavi süreleri anlamına gelir.

 

Kullanılan plaklar, normal yeme ve temizliğe izin vermek için kısa süreler için ağızdan çıkarılabilir. Braketler ve teller girmeden bir elmanın tadını çıkarmak birçok hasta için tedaviyi daha kolay hale getirir.

 

Pürüzsüz plastik yüzey, biçimleri sayesinde benzersiz bir rahatlık düzeyi sunar.

 

Hasta tarafından çıkarılıp takılabilen bu sistem düzenli kullanılamayabilir, unutulabilir. Her gün en az 22 saat tutarlı bir şekilde takılması, tedavinizin başarılı olmasını sağlamaya yardımcı olur.

 

Plaklar hem yetişkinler hem çocuklar için karışık dişlenme dönemi ve sonrasında son derece iyi çalışırken, düzenli kullanımında her yaştan hastada istenen sonuçlar elde edilmektedir.

 

İnvisalign ile,

 

Şeffaf olduğundan dışarıdan görünmez, estetik bir görüntü verir.

Tedavi sırasında sevdiğiniz yiyecekleri yemenize izin verir.

Çıkarılabilir olduğundan temizlemeyi ve fırçalamayı kolaylaştırır.

Dişleriniz arasındaki boşlukları kapatır.

Dişsel kapanış ve çapraşıklık sorunlarını düzeltir.

invisalign nedir invisalign kutusu

TAG: invisalign nedir?, invisalign fiyatları nelerdir, invisalign fiyatı, invisalign tedavisi, invisalign avantajları nelerdir, ankara invisalign, telsiz ortodonti tedavisi, şeffaf plak tedavisi, invisalign ankara, invisalign ankara fiyatları, invisalign tedavisi süresi nedir, invisalign hangi yaşlarda yapılır, invisalign görünmez mi, https://www.invisalign.com/, https://www.invisalign.co.uk, https://www.invisalign.com.tr

bottom of page